Uzyskanie pożyczki bez twoi rodzice?

Inwestowanie w przyszłość jest drogie. Czy jest to edukacja, domu lub samochodu, czasami pożyczka jest jedynym rozwiązaniem, aby się trzymać z pozycji big-biletu.

Jako młody człowiek, może się wydawać prawie niemożliwe, aby uzyskać zezwolenie na pożyczki bez wsparcia ze strony rodziców. Na portalu oszustwo jest szczegółowy artykuł na ten temat: www.oszustwo.net/pozyczki-online/

To dlatego zrozumienie tajniki procesu kredytowego może być niezbędny do uzyskania było sprawdzić od banku na własną rękę.

Inwestowanie w przyszłość jest drogie. Czy jest to edukacja, domu lub samochodu, czasami pożyczka jest jedynym rozwiązaniem, aby się trzymać z pozycji big-biletu. Jako młody człowiek, może się wydawać prawie niemożliwe, aby uzyskać zezwolenie na pożyczki bez wsparcia ze strony rodziców.

To dlatego zrozumienie tajniki procesu kredytowego może być niezbędny do uzyskania było sprawdzić od banku na własną rękę.

Pożyczki nie są ręcznie out, I shouldn”t je traktować jako poszukiwanie; Podstawowym problemem jest bank „s jest deterministyczny górnictwo czy chcesz być w stanie spłacić swoje zadłużenie w oparciu o jego terminie i porządku obrad.

Banki oceniać potencjalnych kredytobiorców w oparciu o szereg kluczowych rzeczy. Wśród nich:

Kto: Kim jesteś? Co masz do zaoferowania banku?

Co: Co to za pieniądze? Ławka jest dużo bardziej prawdopodobne, aby pożyczyć pieniądze na kogoś, kto chce zbudować dodatek do domu (i dodać equity), niż kogoś, kto planuje wydawać pieniędzy na konsumpcję towarów lub jednorazowych.

Gdzie: gdzie starasz się uzyskać pożyczkę z może być wielkim czynnikiem, czy nie je dostać. Kryteria udzielania kredytów mogą się różnić między bankiem cegły i zaprawy i instytucji finansowych on-line, jak również między poszczególnymi regionami geograficznymi – niektórzy kredytodawcy będą bardziej skłonni dawać niż inni.

Kiedy: Długość i warunki kredytu – Zarówno oprocentowanie i okres kredytowania – deterministyczne kopalni gdy banki mogą rozpocząć nagrywanie zysk, a zatem ile zysku będzie zbierał.

Jak: Może być pewien bank nie chcesz być w stanie zapłacić off kredytu oparte na warunkach?

Jak można zagwarantować zwrot lub przynajmniej zabezpieczenia banku „” s ryzyka w jakiś sposób?

Kim jesteś

Kim jesteś faktycznie w istotny element, czy bank będzie cię widzieć jako realne kredytobiorcy.

Wierzcie lub nie, you”re sądzeni od momentu wejścia w drzwiach nie opiera się na jednej z niewielu narzędzi pożyczkodawca – swój wygląd. Tak ubrać udział: Jeśli chcesz być traktowany jak profesjonalny strój, jak jeden.

Dobrze czy źle, pożyczkodawca chce wykorzystać swoje upodobania i uprzedzenia w deterministycznej górnictwie czy you”re dobry ryzyko dla instytucji do podjęcia. Więc don”t zdziw się, jeśli bank nie sprawdzenie na ciebie. Będą one z pewnością do sprawdzania historii kredytowej.

Co masz zamiar zrobić

Ponieważ to jest bank „pieniądze, to tak Banku z działalności, co you”re planujesz robić z nim. Jeśli potrzebujesz kredytu bankowego na sfinansowanie swój nałóg hazardu, są szanse won”t być coraz dużo w drodze finansowania.

Jeżeli jednak starasz się zakupić lub poprawić aktywów – jak samochód, dom lub Twoja firma – banki zazwyczaj widzą w tym momencie swoją korzyść.

Gdzie masz zamiar pożyczyć

Te dni, istnieją alternatywy do uzyskania kredytu z tradycyjnej bankowości. Kredytów online szybko staje się popularne ze względu na wyższą konkurencji online oraz szybszego zatwierdzenia pożyczki.

Z online kredytodawców, oszustwa świadomość i renoma stać poważne obawy. Zawsze upewnij surethat you”re tylko do czynienia z renomowanych firm i nie jest łatwo rozdaje prywatnych informacji do niezabezpieczonych lub nieodpowiedzialnych firm.

Gdzie jesteś na świecie, mogą zatem mieć wpływu na zatwierdzenie pożyczki. Jest to kwestia niedostatku. Jeśli you”re próbuje uzyskać kredyt w obszarze Ekonomicznie do depresji, banki są zobowiązane do znacznie bardziej selektywne, kim oni pożyczyć pieniądze niż w obszarze ogromnego wzrostu gospodarczego.

Biorąc to pod uwagę, można uzyskać znacznie bardziej realistyczny obraz swoich potencjalnych klientów.

Kiedy płacić

Kiedy przychodzi do podejmowania decyzji, które pożyczkę zaakceptować (lub w przypadku banku, co do oferty), warunki kredytu są największymi czynnikami.

Niektóre z tych elementów nie może różnić się oprocentowanie, długość kredytu i rodzaju kredytu.

Zainteresowanie jest premia nie you”re płacić bankowi za korzystanie z ich pieniędzy, więc niższe stopy procentowe są lepsze dla kredytobiorców.

Czas trwania to ilość czasu you”ll być spłacać kredytu, więc po raz kolejny, mniejsza liczba jest lepiej – to będzie oznaczać niższy całkowity koszt odsetkowy.

Rodzaj you”re kredytu patrząc na to tak istotne, ponieważ może być ważnym czynnikiem w ilości pieniędzy zapłacić podczas każdego okresu płatności.

This entry was posted in ogólny. Bookmark the permalink.